Sveikinimai

 

Prezidentės žinia

Marijke Fleuren-250Man, kaip Europos žolės riedulio federacijos prezidentei, yra didelis malonumas pasveikinti visas žaidėjas, teisėjus, žurnalistus ir žiūrovus susirinksiančius į nuostabią areną Šiauliuose.

Uždarų patalpų riedulys šiais metais Europoje keičia formatą – aikštėje bus tik 5 žaidėjai. Taip numatyta FIH taisyklėse. Nekantraujame išvysti, kaip pasikeitęs žaidimas atrodys Europoje.

Mažiau žaidėjų aikštėje reiškia daugiau erdvės žaidėjų judėjimui ir daugiau emocijų žiūrovams. Pamatysime daugiau įvarčių, o tai yra uždarų patalpų riedulio varomoji jėga!

Nekantraujame išvysti šį „naują“ riedulio sausio ir vasario turnyruose.

Kur jie vyks? I diviziono čempionatus priims Viena ir Praha, kitus – Bernas, Šiauliai ir Sveti Ivan Zelina. Vienoje vyks speciali šventė, skirtas Austrijos žolės riedulio 100 metų jubiliejui. Klubų čempionatai vyks visoje Europoje – nuo Rytų Grinstydo iki Kamrai, Minsko, Šiaulių. Prahos ir Banja Kanjizos.

Norint surengti mūsų turnyrus reikia įdėti daug pastangų ir darbo. Europos žolės riedulio federacija yra labai dėkinga Leonardui Čaikauskui, visiems savanoriams ir organizaciniam komitetui už sunkų darbą ir pasišventimą, kurie leidžia surengti tokius turnyrus.

Linkiu visko geriausio turnyro dalyviams: treneriams, teisėjams, organizatoriams ir ypač – žaidėjoms. Linkiu kovingo, įvairiomis prasmėmis atsiperkančio ir, svarbiausia, smagaus turnyro! O visiems žiūrovams sakau: „Mėgaukitės reginiu!“

Sėkmės!

Marijke Fleuren

Justinas_SartauskasMieli čempionato dalyviai ir svečiai!

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad Šiauliuose vyksta reikšmingas sporto įvykis – 2014 metų Europos moterų žolės riedulio uždarų patalpų čempionatas. Šiauliai turi gilias žolės riedulio tradicijas, žymių sporto pasiekimų, todėl esame pasirengę priimti aukšto lygio sportinius renginius.

Tikiuosi, kad čempionato dalyviai, dalyvaudami šiame čempionate, patirs tikros sportinės kovos džiaugsmą, o žiūrovai sugebės pasidžiaugti ne tik savų žaidėjų pergalėmis, bet ir tinkamai įvertins kitų šalių sportininkų laimėjimus. Europos čempionato organizatoriai daro viską, kad varžybų dalyviai liktų patenkinti svetingu mūsų miestu, o sporto mėgėjai – puikiu sportiniu reginiu.

Tegul visų širdyse lieka tik geriausi įspūdžiai!

Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas

Mieli žolės riedulio draugai,

Per dešimtmetį jau tiesiog įaugo į kraują jausmas, kad kasmet visa žolės riedulio šeima turime susitikti per oficialų tarptautinį turnyrą Lietuvoje. Todėl šiandien man labai malonu sveikinti visus į 2014 metų Europos moterų riedulio uždarų patalpų  čempionatą susirinkusius svečius – žaidėjas, žiūrovus, teisėjus, ištikimus mūsų rėmėjus. Esame viena šeima, o kiekvienas čempionatas – mūsų visų bendra šventė!

Itin malonu, kad vėl susirinkome Lietuvos žolės riedulio lopšyje – Šiauliuose! Visi prisimename legendinės moterų klubo „Tauro“ kovas, žinome pirmąjį Lietuvoje specializuotą žolės riedulio stadioną, o dabar žaidžiame nuostabioje Šiaulių arenoje. Tai vienas geriausių, moderiausių sporto objektų, kokiame kada nors yra vykusios riedulio varžybos visame pasaulyje.

Nuoširdžiai dėkoju visiems mūsų treneriams, žaidėjoms, rėmėjams, savanoriams, Lietuvos žolės riedulio federacijos darbuotojams – be jūsų visų pastangų tokie čempionatai būtų neįmanomi!

Lietuvos, Belgijos, Rusijos, Slovakijos, Škotijos, Šveicarijos, Ukrainos ir Velso rinktinėms linkiu garbingos kovos, o visiems žiūrovams – gerų emocijų ir nepakartojamų įspūdžių!

Leonardas Čaikauskas
Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas
Europos žolės riedulio federacijos Vykdomosios tarybos narys
Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vykdomojo komiteto narys
Lietuvos sporto federacijų sąjungos viceprezidentas

FacebookGoogle+TwitterLinkedInRedditDiggtumblrEmail